тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

11.06.2018

Лісівники Буковини – учасники АТО отримали відзнаки за вірність військовій присязі та героїзм у захисті України

Piccy.info - Free Image Hosting
У Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося нагородження відзнаками та грамотами структурних підрозділів Міністерства оборони України працівників лісового господарства Буковини, які брали участь у антитерористичні операції на території Луганської та Донецької областей, а також волонтерів області, які своєю діяльністю зміцнювали обороноздатність держави.
Наказом командира оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» (генерал-майор В. Залужний) за професіоналізм, бойову майстерність, вірність військовій присязі грамотою нагороджені:
Михайло Іванович БЕРЧУК, майстер лісу Зруб-Комарсіського державного підприємства «СЛАП Сторожинецький лісгосп»,
Ігор Дмитрович КАРАПКА, провідний інженер лісогосподарського відділу ДП «СЛАП Карпатський лісгосп»,
В’ячеслав Анатолійович БІЛИЙ, стропальник лісомисливського цеху ДП «Хотинський лісгосп».
Ігор Дмитрович Карапка за вірність українському народу нагороджений також почесною відзнакою «Оперативне-тактичне угруповання «Луганськ».
Наказом командувача військ оперативного командування «Північ» (генерал-майор В. Кравченко) за активну та незламну громадську позицію у спільних проектах цивільно-військового співробітництва, за надану допомогу оперативному командуванню «Північ» та цивільному населенню під час проведення АТО нагороджені грамотою:
Василь Дмитрович БОДНАРЮК, рамник лісопильно-деревообробного цеху ДП «Берегометське ДЛМГ»,
Микола Олександрович СКОВОРОДІН, лісоруб Клішківецького лісництва ДП «Хотинський лісгосп»,
Ярослав Дмитрович ТОДОСІЙЧУК, працівник Усть-Путильського лісництва ДП «Путильський лісгосп»,
Роман Іванович ФРУНЧАК, електромонтер ДП «Чернівецький лісгосп».
«Від себе особисто, від усіх військових нашої держави дозвольте висловити щиру подяку працівникам лісового господарства Чернівецької області за їхню велику допомогу Українській армії та цивільному населенню, яку вони надали за усі роки проведення АТО і продовжують надавати зараз, – зазначив старший офіцер військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Миколайович Рисюк. – Дякуємо за патріотизм, за співпрацю, низький вам уклін, шановні лісівники, волонтери Буковини».
«Ми пишаємося нашими працівниками, які з честю виконували свій конституційний обов’язок, демонструючи героїзм, відвагу у військових операціях, зі зброєю у руках захищали і захищають українську землю на сході країни, – сказав у відповідь начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Анатолійович Сахнюк. – Лісівники Буковини будували також фортифікаційних споруди, з перших днів збройної агресії активно надсилали волонтерську допомогу безпосередньо у зону воєнних дій нашим військовим. Зі свого боку вдячні Міністерству оборони за гідне пошанування працівників лісового господарства – учасників АТО».
Подяку лісівникам висловили також представники громадських організацій області.
«Держлісгоспи Буковини усі як один з перших днів АТО активно включилися у волонтерський рух задля допомоги армії і добровольчим батальйонам. Завдяки лісівникам ми змогли передати нашим хлопцям на схід через волонтерський координаційний центр сотні тонн продуктів, необхідні речі, теплий одяг, медикаменти, пальне, техніку. І зараз щомісяця з території Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства відправляється на схід, прямо на лінію розмежування, машина, завантажена дарунками воїнам від лісівників краю. Спасибі вам, друзі, хай вам сторицею повернеться ваше добро!» – сказав відомий на Буковині волонтер, громадський діяч Володимир Ілліч Дорош.
Володимиру Іллічу також була вручена відзнака від імені оперативного командування «Захід» за вагомий внесок та постійну допомогу військовим частинам щодо зміцнення обороноздатності в ході проведення антитерористичної операції.
Цінні подарунки з найтеплішими словами вдячності за волонтерську діяльність, за проявлений патріотизм отримали капітан 3-го рангу запасу Дмитро Миколайович Чернишов, керівник ГО «Волонтерська сотня» м. Заставна Марія Василівна М’якота, волонтери ГО «Буковина – українському війську» Галина Йосипівна Абрам’юк та Анатолій Миколайович Левицький.
«Зараз в наших лісгоспах працює 33 учасники АТО, хто пішов захищати Україну у перші ж хвилі мобілізації. Хочу завірити, що ми так працюватимемо і далі. Дякуємо представникам Збройних сил держави за їхню мужність, за їхній подвиг. Спільно до перемоги!», – підсумував урочистий захід начальник ЧОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ