тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.05.2018

 

Учасники з Чернівців посіли почесне друге місце серед українських команд міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи»

Piccy.info - Free Image Hosting
В національному відборі кращих знавців лісу, що відбувся в рамках міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи», команда з Чернівців виборола переможне друге місце.
Захід проведено Товариством лісівників України разом з Державним агентством лісових ресурсів України. Участь у конкурсі взяли команди учнівської молоді з Волинської, Житомирської, Київської, Полтавської, Кіровоградської, Черкаської, Чернівецької областей, Шацького лісового та Малинського лісотехнічного коледжів. Учасники конкурсу повинні були не просто продемонструвати знання про лісове господарство України, але й озвучити їх англійською мовою. А також вільно та грамотно спілкуватися англійською на лісівничу тематику.
Перше місце отримала команда Волинської області учнів Луцької гімназії №18.
Друге місце – у команди з Буковини, яку у Києві представляли учениці ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради Житарюк Вікторія, Заводя Анна та Маковій Крістіна.
«В нашому ліцеї ми поглиблено вивчаємо біологію, предмети природознавчого та екологічного напрямку, а також англійську та інші іноземні мови, – розповідає учасниця конкурсу Анна Заводя. – А лісівничі знання нам допомагали опанувати спеціалісти Чернівецького обласного управління лісового господарства».
Серед кращих були також команди Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей з сільської місцевості, а також команда з Київської ЗСШ № 1.
Змагання на світовому рівні відбудуться у Литві у вересні цього року. Представлятиме Україну у фіналі Міжнародного конкурсу команда переможців з Волині.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ