тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.05.2018

 

Внесок буковинських лісівників у розвиток сільських територій

Piccy.info - Free Image Hosting
21-24 травня у Чернівецькій області, зокрема у селах Усть-Путила, Селятин та Шепіт Путильського району, відбувся семінар «Місцевий розвиток сільських територій та побічного лісового господарства», проведений Чернівецьким центром розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні» із залученням державних лісогосподарських підприємств «Берегометське ЛМГ» і «Путильське ЛГ».
В семінарі також взяла участь делегація зі Сумської області у складі представників обласної державної адміністрації, голів міських і сільських ОТГ.
Особливо велику увагу на семінарі приділяли веденню лісового та мисливського господарства, розвитку туризму та рекреації на лісових угіддях Берегометського лісомисливського господарства і Путильського держлісгоспу.
Про роботу Селятинського лісництва, що входить до складу ДП «Путильське ЛГ», та про внесок лісівників у розвиток місцевої селятинської ОТГ гостям розповідав лісничий Селятинського лісництва, заслужений лісівник України Іван Юрнюк. Побували також учасники семінару в Шепітському лісництві, яке приймає туристів та воїнів АТО за програмою, розробленою спеціалістами ДП «Берегометське ЛМГ».
Представників Сумської області зацікавила тема побічного лісокористування, робота кооперативу «Дари лісу», розвиток лісового гірського туризму, рекреації, зокрема організація відпочинку у Будиночках лісника, екскурсії лісовими стежками, водоспадами, пам’ятками природи, що є на території гірських держлісгоспів Буковини.
«Ми завжди готові підтримати всі громади, на територіях яких знаходяться наші лісові угіддя, - каже начальник Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк. - Від розвитку побічного лісокористування має мати вигоду будь-яка громада. Популяризувати відпочинок в Будиночках лісника – наша спільна справа, адже це і привабливо і потрібно для збільшення надходжень до лісомисливського господарства, а також в бюджети громад».

 

Тетяна Тирон