тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

03.05.2018

 

Безпека праці понад усе

Piccy.info - Free Image Hosting
- Охорона та безпека праці - один із пріоритетних напрямків роботи нашого підприємства, - зазначає директор Берегометського державного лісомисливського господарства Руслан Максимчук. - Ми постійно дбаємо про створення належних умов праці та забезпечення трудівників усім необхідним.
Для прикладу, тільки в першому кварталі 2018 року на заходи з охорони праці та безпечного виробництва витрачено 436,5 тис. грн при передбачених комплексними заходами на рік 1млн.732 тис. грн. Нещодавно для працівників закупили спецодяг, зокрема форму для лісової охорони та спецодяг імпортного виробництва поліпшеної якості для електрогазозварювальників.
Як і повсюдно в країні, на підприємстві було проведено тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці під девізом « Здорове та захищене покоління», під час якого організаційний комітет здійснив обстеження виробничих підрозділів. Особливу увагу звертали на стан охорони праці та безпеки технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, стан засобів колективного та індивідуального захисту, санітарно-побутових умов у відповідності до нормативно-правових актів з охорони праці.
Слід зазначити, що наші виробничники взяли активну участь у конкурсах на кращий трудовий колектив, бригаду та кращого за професією. І ось на традиційній щотижневій виробничій нараді провідний інженер з ОП Іван Коротчук розповів про те, що організаційний комітет, який очолював директор Р. Максимчук, проаналізував матеріали перевірок та підбив підсумки огляду-конкурсу.
Переможцями стали:
- в номінації «Кращий виробничий підрозділ» - колектив Долішньо-Шепітського лісництва /лісничий Володимир Жебчук/, відзначено грошовою премією в сумі 5 тисяч гривень (на фото);
- в номінації «Краща виробнича бригада» - бригада верстатників багатопильного верстату лісопильно-деревообробного цеху/ бригадир Іван Волощук/ - премія 3 тис. грн (на фото);
- в номінації «Кращий за професією» електрогазозварювальника РТД Дмитра Харену відзначено премією у 700 грн. (на фото).
Вирішено також надати матеріальну допомогу водієві РТД Івану Олексюку, який був травмований на виробництві, – 1 тис. грн.

 

Прес – служба Берегометського ДЛМГ