тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

26.04.2018

 

Берегометський ДЛМГ отримав «Сумку рятувальника»

Piccy.info - Free Image Hosting
Приємна подія відбулася у Державному підприємстві «Берегометське лісомисливське господарство». Колектив отримав спеціальну сумку, оснащену дороговартісним сучасним обладнанням, необхідним інструментарієм для проведення рятувальних робіт, надання першої медичної допомоги.
Професія лісівника – важка і небезпечна. Працюючи у нелегких гірських умовах з високим ступенем ризику, працівники постійно піддаються небезпеці. Тому усі засоби для збереження людського життя і здоров’я вельми необхідні і мають бути постійно під рукою.
ДП «Берегометське ЛМГ» стало учасником Польсько-Українського проекту, що фінансувався Міністерством закордонних справ Польщі за програмою «Польська допомога розвитку». Завдяки цьому успішно запрацював проект «Покращення ефективності діяльності пожежної охорони на теренах Вижницького району».
Лісомисливське господарство, як учасник проекту, маючи власний пожежний автомобіль, брав участь в масштабних практичних навчаннях «Моделювання кризової ситуації в умовах гірської місцевості» на території Гірсько-Кутського лісництва, де лісничим Микола Одотюк. Спільно з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій району та області, польськими колегами, лісівники демонстрували професійні навички щодо гасіння лісових пожеж і рятувальних робіт при надзвичайних ситуаціях. Також водії пожежного автомобіля підприємства пройшли спеціальні теоретичні і практичні навчання з питань надання невідкладної медичної допомоги, які проводив інструктор-парамедик з Польщі.
За участь у цих заходах та якісну і ефективну співпрацю ДП «Берегометське ЛМГ» отримало спеціальну медичну «Сумку рятувальника», яку офіційно вручили колективу голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, начальник Вижницького РС УДСНС Олександр Ткач та безпосередній керівник Проекту Роман Єрема.
«Така співпраця дуже важлива і потрібна. Ми будемо все робити для того, щоб лісівники брали участь у всіх важливих міжнародних проектах задля покращення умов роботи наших лісових підприємств, – зазначив в.о. начальника управління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк. Директор підприємства Руслан Максимчук подякував за такий необхідний подарунок учасникам зустрічі і запевнив, що Берегометський лісмисливгосп завжди готовий розвиватися і працювати на хорошу перспективу.
«Найголовніше для нас – люди, їх життя і безпека», - ділиться враженнями Руслан Тарасович. – Тому ми вдосконалюємося, проводимо необхідні заходи, контролюємо наші лісові території задля спокійного перебування у лісі кожного».

 

Тетяна ТИРОН.