тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

17.04.2018

 

Волинські та чернівецькі лісівники започаткували традицію спільних нарад

Piccy.info - Free Image Hosting
За ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України у м. Луцьк відбулася спільна нарада директорів держлісгоспів, керівників, спеціалістів обласних управлінь лісомисливського господарства двох областей – Волинської та Чернівецької.
Провів нараду заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар за участы начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка та в.о. начальника Чернівецького ОУЛМГ Віктора Сахнюка.
Розглядали питання вчасного проведення лісокультурної кампанії, яка зараз триває, підготовки до пожежонебезпечного періоду, забезпечення кадрового резерву, модернізації виробництва. Говорили про роботу з громадськістю, про підняття престижу професії лісівника. «Ці завдання нині для лісівників мають бути пріоритетними», – наголосив Володимир Бондар.
Директори буковинських держлісгоспів ознайомилися з досягненнями галузевих підприємств Волині у забезпеченні ефективного ведення лісового господарства, розвитку туризму та рекреації.
Керівник делегації лісівників з Чернівецької області Віктор Сахнюк подякував волинським колегам за змістовну нараду, хороший дружній прийом та запросив їх на Буковину. «Такі зустрічі з обміну досвідом надзвичайно корисні, необхідні. Це хороша традиція в системі лісового господарства нашої країни», – наголосив в.о. начальника Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ