тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

16.04.2018

 

Малі школярики садили ліс разом з хотинськими лісівниками

Piccy.info - Free Image Hosting
Школярі Хотинського району, за ініціативи і підтримки лісівників ДП «Хотинське ЛГ», взяли активну участь у традиційній щорічній акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», оголошеній Державним агентством лісових ресурсів України. Вона стартувала у Міжнародний день лісів, 21 березня, і триватиме протягом місяця. Її мета – виховання у підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи, зацікавленості у збереженості лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі.
Навіть першачки садили ліс разом з лісівниками, як от школярики з початкової школи села Корнешти (на фото). «Під час акції у держлісфонді нашого лісгоспу буде створено 39,9 га лісових культур, з них: посівом – 18,6 га та 21,3 га посадкою сіянців», – зазначив директор ДП «Хотинське ЛГ» Іван Вілянський.
Також у лісові розсадники буде висіяно насіння основних лісоутворюючих порід Хотинщини: дуба звичайного, клена-явора та ясена звичайного на площі 0,5 га, що дасть можливість забезпечити відтворення в наступні роки.
Окрім того, лісівники встановили 2 інформаційних тематичних бігборди, створили плантації новорічних ялинок та шкілки декоративного посадкового матеріалу .
Також до проведення цього гарного заходу активно приєдналися учні Каплівської ЗОШ І-ІІІ ступеня та вихованці Полянського учнівського шкільного лісництва (керівник Дмитро Мельник), які спільно з працівниками лісової охорони ДП «Хотинське ЛГ» садили молоді деревця (на фото).

 

Прес-служба ДП «Хотинське ЛГ»