тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

13.04.2018

 

Весняні клопоти берегометських лісівників

Piccy.info - Free Image Hosting
З приходом теплих весняних днів розпочалася гаряча пора у наших лісівників. Їм належить зробити чимало у відновленні лісів. Садіння лісових культур – важливий етап у процесі лісовирощування. Найбільші обсяги садіння цього року у Долішньо-Шепітському та Чемернарському лісництвах.
Вирощування лісів - важка багаторічна праця, та нам до цього не звикати. Ще з осені готувалися до весняної посадки, починаючи із збору насіння, а потім вирощування сіянців. Бо тільки через 70 років ялина, а ялиця через 80 - 100 років досягнуть своєї стиглості.
У кожному нашому лісництві є свої лісові розсадники, де дбайливі жіночі руки доглядають за тим, як проростають насінини і дають перші паростки. І ось цієї весняної пори вони обережно викопують сіянці та сортують їх для посадки.
Днями інженери лісового відділу Берегометського ДЛМГ Борис Баран та Микола Колотило побували в окремих лісництвах та побачили як триває цей процес. Спочатку вони перевезли сіянці модрини європейської, вирощені у Мигівському лісництві, для посадки у наших гірських лісництвах. Потім побували у Лопушнянському розсаднику та побачили як там старанно працюють Оксана Бощук та Валентина Коробова, викопуючи посадковий матеріал ялиці білої та ялини звичайної. Ці дерева будуть висаджені на площі 3,1 га.
У Чемернарському лісництві на розсаднику сумлінно трудились Марія Думітро та Олена Чорней, які викопували сіянці ялини європейської, формували посадкові пакети, а потім притінювали їх.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ