тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

12.04.2018

 

Вижницькі лісівники вітровали розчистили вчасно

Piccy.info - Free Image Hosting
У грудні – січні буревіями та вітровалами було знищено понад 300 га лісу на лісових угіддях п’яти лісництв: Берегометського, Лопушнянського, Славецького, Долішньо-Шепітського та Фальківського, що входять в структуру Берегометського державного лісомисливського господарства.
Лісівники зазначених лісництв швидко розпочали розробляти вітровальні та вітроломні ділянки,адже вони є потенційними осередками шкідників та хвороб лісу. Крім того, після висихання вітровальної та буреломної деревини такі ділянки стають надзвичайно пожежонебезпечними. При настанні теплої погоди деревина бука внаслідок високої температури повітря та прямого сонячного світла за короткий час стає непридатною для її переробки.
За словами начальника лісового відділу Ярослава Лазоряка, об’єм деревини, яку треба було терміново забрати, аби не втратили її технічні якості й не допустили виникнення осередків хвороб і шкідників, сягав понад 15 тис. кубометрів. Для порівняння щорічний обсяг заготівлі на підприємстві складає 22 тис.куб м.
Наші лісівники вчасно і якісно провели необхідні лісогосподарські заходи, в основному вибірково-санітарними рубками. Усю вітровальну деревину розробили та відправили на реалізацію споживачам. А на місці санітарних рубок згодом зашумить новий ліс.

 

Прес-служба БДЛМГ