тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

12.04.2018

 

Молодь працювала на посадці лісу в Сторожинецькому держспецлісгоспі під час акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Piccy.info - Free Image Hosting
Лісівники ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» залучили до посадки лісу школярів і студентів в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проходить зараз в усій країні під егідою Державного агентства лісових ресурсів України.
На території держлісфонду Сторожинецького лісництва (в кварталі 48, виділ 4) провели посадку лісових культур на площі 0,8 га разом зі студентами Сторожинецького лісового коледжу, які завітали до лісгоспу зі своїм викладачем Василем Григоровичем Бойчуком.
Садили дерева за схемою «три дуби, один явір, два буки», створюючи високопродуктивні ліси з цінних деревних порід на місці, де раніше росла вільха і береза.
До акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» також радо долучилися учні 9-11 класів Комарівської загальноосвітньої школи. Школярі разом з лісівниками Сторожинецького держспецлісгоспу висадили дуби і буки на лісовій ділянці у 1,7 га (квартал 3, виділ 7).
«Ми завжди раді бачити у себе школярів і студентів, вдячні їм за допомогу у посадці лісів. Багато хто з них, ставши фаховими лісівниками, прийдуть працювати у лісгоспи, щоб примножувати лісові багатства Буковини», – зазначив директор ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» Віктор Орендович.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ