тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

06.04.2018

 

Лісівники Берегомету принесли Пасхальні гостинці в місцевий геріатричний центр

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Вже декілька років поспіль перед Великодніми святами саме у Чистий четвер, берегометські лісівники відвідують Вижницький геріатричний центр, де перебувають одинокі, пристарілі люди.
Сьогоднішній світлий сонячний день не став винятком. Директор державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» Руслан Максимчук, голова профкому Василь Бужора та юрисконсульт Олексій Андрющенко повезли гарні гостинці дідусям і бабусям, які дуже тішаться кожному, хто до них приходить. Вони з вдячністю прийняли Великодні гостинці, а головне – тепле спілкування.
Керівник закладу Роман Ярема завжди радий таким візитам, адже люди, які перебувають у цьому центрі, прагнуть не так матеріальних благ, як простої людської уваги і щирого спілкування. З ними треба поговорити, розпитати про життя, поділитися теплом і увагою.
- Завжди з трепетом відвідуєш такі заклади, - каже директор БДЛМГ Руслан Тарасович. - Боляче дивитися на сумні очі стареньких людей. Ці гостинці, які ми привезли і будемо привозити, – лише маленька частка уваги до їхнього поважного віку і непростої долі.
Протягом світлого Пасхального тижня ми відвідаємо, також традиційно, школу-інтернат в селі Магала для діток, які мають вади розумового розвитку. Це особливо хвилюючі моменти...
Важливо усім пам’ятати, що необхідно допомагати однин одному, радіти, а не заздрити; проявляти милосердя. Особливо у величні Пасхальні дні.

 

Тетяня Тирон