тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

30.03.2018

 

Машинно-тракторний парк Сторожинецького лісгоспу поповнився 5 новими тракторами

 

Piccy.info - Free Image Hosting
ДП «Сторожинецький лісгосп», який входить у сферу управління Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства (ЧОУЛМГ), придбав за власні кошти п’ять нових, щойно з конвеєра, тракторів марки «Бєларус» виробництва Мінського тракторного заводу.
Чотири трактори МТЗ-892 та ще один трактор МТЗ-1221 з більш потужнішим двигуном призначені для трелювання деревині у рівнинних умовах. До них придбали також лебідки виробництва Словенії, найсучасніші, які відповідають усім вимогам та європейським стандартам.
Урочисте вручення техпаспортів трактористам, які працюватимуть на нових машинах, відбулося сьогодні, 30 березня, біля адміністративного корпусу Сторожинецького держлісгоспу. В урочистостях взяли участь керівництво лісогосподарського підприємства, лісничі, головні спеціалісти.
Техпаспорти отримали машиністи-трактористи Георгій Тодорович Арманаш та Дмитро Іванович Іліуц з Їжівського лісництва, Олексій Ілліч Гаврилюк з Верхньопетрівецького лісництва, Михайло Григорович Митран та Роман Михайлович Чоботар, які працюють у Сторожинецькому лісництві.
«Трактори закуплені на виконання виробничої програми з оновлення машино-тракторного парку, – розповідає директор ДП «Сторожинецьке ЛГ» Ігор Беленчук. – Техніку придбали у лізинг, який передбачає повернення нашому підприємству 10% від вартості тракторів державою Білорусь».
Нові трактори прийшли на заміну техніки, яка вичерпала свій ресурс, зазнала технічного зносу і потребувала значних фінансів на ремонти деталей та вузлів. Вимушені ремонти призводили до простоювання машин, а отже до виробничих втрат.
«Це сучасна і надійна техніка. Робота в лісі – нелегка. Прошу усіх дотримуватися правил охорони праці та безпеки виробництва. Нехай вам добре працюється на нових тракторах», – побажав трактористам Ігор Беленчук.
ДОВІДКОВО:
Державне підприємство «Сторожинецький лісгосп» – одне з небагатьох в Україні, яке всі лісозаготівельні роботи виконує своїми силами: від звалювання лісу на лісосіках до доставки лісоматеріалів на нижній склад.
«Така виробнича політика дозволяє нам, зокрема, вчасно і якісно проводити лісовідновні заходи і вирощувати високопродуктивні ліси, – зазначає директор підприємства Ігор Беленчук. – Ми взяли на себе цілковиту відповідальність за роботу лісорубних бригад, у першу чергу щодо безпеки виробництва та охорони праці. А отже забезпечуємо їх надійною та високопродуктивною технікою».
У 2017 році Сторожинецький лісгосп спрямував 9,93 млн грн капітальних інвестицій в оновлення виробничих потужностей (проти 6,8 млн грн у 2016 році). З них 4,54 млн грн виділено на придбання основних засобів виробництва, зокрема на лісогосподарську та лісозаготівельну техніку.
Цього року, продовжуючи технічне переоснащення, державне лісогосподарське підприємство оновлює парк лісозаготівельних машин.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ