тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.03.2018

 

Спільна рейдова група затримала браконьєрів у Путильському районі

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Сьогодні, 28 березня 2018 року, спільна оперативна рейдова група з охорони державного лісового та мисливського фонду, до складу якої входять працівники ДП «Путильський лісгосп», Путильського відділення поліції Кіцманського ВП ГУНП у Чернівецькій області, Путильської районної організації ГО «УТМР», виявила факт незаконного добування самця козулі у мисливських угіллях Путильської районної організації ГО «УТМР» (Путильське лісництво ДП «Путильський лісгосп»).
Складено протоколи про адміністративне правопорушення на трьох осіб, мешканців Путильського району, яких затримали за незаконним полюванням. У одного з них поліція вилучила незареєстровану гладкоствольну рушницю.
Незаконно добуту тварину вилучено користувачем мисливських угідь, завдано збитків при порушенні законодавства у галузі мисливського господарства та полювання на суму 32 тис грн.
«Триває збір матеріалів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності у судовому порядку», – зазначив начальник відділу лісового та мисливського господарства Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Володимир Пилип’юк.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ