тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.03.2018

 

За фактами браконьєрства на території Красноїльської ОТГ проводиться слідство

 

Працівники лісової охорони, підпорядкованої Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, виявили факти незаконного полювання та добування диких тварин, у тому числі віднесених до Червоної книги України.
Браконьєрство тривало в адміністративних межах Красноїльської ОТГ та на території селища міського типу Крастоїльськ (Сторожинецький район).
«Встановлено, що мешканці цього селища систематично проводили незаконне полювання», – повідомив головний спеціаліст ЧОУЛМГ Микола Орендович.
Чернівецьке ОУЛМГ направило лист до правоохоронних органів з відповідною інформацією. Матеріали про виявлені і задокументовані вищевказані правопорушення передані у Головне управління Національної поліції України у Чернівецькій області та у Сторожинецький відділ НП для проведення слідчих дій.
Проведено обшуки за місцем проживання браконьєрів.
Слідство триває.
Нагадаємо, що за новими таксами для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання, за незаконний відстріл оленя європейського браконьєри повинні сплатити державі 60 тис. грн, за оленя плямистого – 50 тис. грн, за лань та кабана – 40 тис. грн, козулю та муфлона – 32 тис. грн. з конфіскацією зброї та транспортних засобів.
Такси за незаконне добування представників фауни не замінюють штраф за самий факт порушення закону. Штраф сплачується окремо.
А за добування червонокнижних видів тварин наступає кримінальна відповідальність.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ