тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

22.03.2018

 

Учні 7 класу Берегометської школи розповідали про ліс англійською

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Гарний і насичений був день 21 березня. Адже це Всесвітній день лісу. Чудово до цього дня підготувалися школярі Берегометської ЗОШ I-III ст. №2. Цікаво, змістовно, корисно відбулася зустріч учнів 7 – 9 класів з лісівниками ДП «Берегометске ЛМГ».
Начальник лісового відділу Ярослав Лазоряк та інженер лісових культур Борис Баран розповіли дітям про систему роботи лісової галузі, збереження лісових насаджень і ще багато цікавого. А дітвора демонструвала свої знання і власне бачення лісового багатства та всього, що ми називаємо дарами лісу. Вразив урок в сьомому класі, де діти розповідали про ліс англійською. Восьмий клас писав переказ на лісову тематику, а дев'ятикласники багато розповідали для чого людству ліс. Всі ці заходи, в рамках Тижня біології, професійно підготувала вчитель біології Жанна Гавалешко, яка дуже любить свою професію. Лісівники щиро подякували і дітям, і вчителям, а також заступнику директора Людмилі Лупу за ефективну підготовку та проведення такого потрібного заходу.
Лісівники справді працюють для століть. І зустріч з дітьми стала цьому підтвердженням. Ми запросили учнів та вчителів на предметну екскурсію лісовими стежками нашого господарства, щоб на професійному рівні продемонструвати лісові насадження та познайомити ближче з лісом.
«Ми завжди готові до співпраці з будь-якими організаціями щодо ведення лісового господарства, - каже директор підприємства Руслан Максимчук. - Ми відкриті і прозорі для всіх, а коли це стосується дітей, то вважаю святим обов’язком кожного лісівника – прищеплювати любов до лісу кожній дитині».

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ