тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.03.2018

 

Оперативна група з охорони державного мисливського фонду виявила факт браконьєрства у межах м. Чернівці

 

Piccy.info - Free Image Hosting
У неділю, 18 березня цього року, оперативна група з охорони державного мисливського фонду Чернівецького ОУЛМГ у співпраці з працівниками Головного управління Нацполіції України у Чернівецькій області та за участі громадського інспектора (йому особлива подяка) виявила факт браконьєрства, здійсненого на території міста Чернівці.
У Садгірському районі, на польових угіддях, які не є мисливськими угіддями, було вбито козулю. Порушника затримали на місці, коли він тягнув забиту тварину до машини.
Особу, яка здійснила браконьєрство, встановлено і доставлено у райвідділ Нацполіції. Браконьєром виявився мешканець міста Чернівці.
Факт незаконного добування молодої самки козулі задокументовано у належному порядку. Забиту тварину вилучили до Садгірського лісництва ДП «Чернівецький лісгосп».
«Маємо усі ознаки браконьєрства і порушення усіх можливих правил полювання, – зазначає головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Василь Гав’юк. – Зараз полювання взагалі заборонено, оскільки мисливський сезон вже закрито. До того ж у правопорушника не було відповідних дозволів на право добування тварин. Також він порушив правила зберігання зброї».
Спеціалісти ЧОУЛМГ нагадують, що категорично заборонено переслідувати і добувати мисливських тварин у ситуаціях, коли їх спіткало лихо. Зокрема, у великі снігопади, які маємо зараз.
Наразі правоохоронці встановлюють наявність у зазначеному випадку ознак кримінального правопорушення.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ