тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15.03.2018

 

Відбулася профспілкова конференція ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп»

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Про роботу підприємства за 2017 рік перед трудовим колективом прозвітував директор Карпатського держспецлісгоспу Василь Бурак. Він зауважив, що у порівнянні з 2016 роком освоєння лісосічного фонду зменшили на 16,3 тис кбм. А наявний ресурс використовують максимально ефективно з урахуванням існуючих виробничих можливостей.
Майже 10 мільйонів гривень з власних надходжень спрямував держспецлісгосп на ведення лісового господарства. Від усіх видів рубок торік заготовлено 48,2 тис кбм ліквідної деревини: ділової – 22,1 тис кбм, техсировини – 6,4 тис кбм, дров – 19,8 тис кбм. Попенної плати до державного бюджету за відпуск деревини на пні перераховано 1 млн 523 тис. грн.
Загальний дохід підприємства становив 42 млн 608 тис грн, 58 відсотків цієї суми забезпечиі експорт продукції лісопереробки. Загалом реалізували 33 606 кбм лісоматеріалів круглих (з них 20 764 кбм дров) на суму 14,8 млн грн.
На власних виробничих потужностях переробили 16,2 тис. кбм лісоматеріалів на загальну суму 20,6 млн грн. Чистий прибуток становить 892 тис. грн. «Економічна стабільність підприємства – це спільна заслуга всього колективу», - наголосив Василь Бурак.
Своєчасно і в повному обсязі до державного та місцевих бюджетів підприємство сплатило 12 млн 947 тис. грн, у тому числі єдиного соціального внеску – 3 млн 819 тис. грн.
Середньомісячна зарплата працівників лісгоспу в минулому році зросла на 43 % і становить 5 тис 702 грн.
Карпатський держспецлісгосп забезпечує роботою 273 працівників з фондом заробітної плати 18 млн 681 тис. грн.
За звітний період ввели також в експлуатацію будинок природи на базі Шурдинського лісництва, споруду «Лєднік», модульний теплогенератор. Оновили комп’ютерну базу. На модернізацію та капітальний ремонт діючих основних засобів спрямували 360,9 тис. грн. Придбали верстат горбильний – 155,8 тис. грн, верстат двопильний брусовий – 140,8 тис. грн, машину рубильну дискову з подачею – 188,5 тис. грн. Введено в експлуатацію лінії з переробки тонкомірної деревини, нову сушильну камеру.
Загалом на розвиток основних засобів виробництва спрямували 647 тис. грн.
Дякуючи колективу за працю, Василь Бурак наголосив, що орієнтири підприємства залишаються незмінними. Це збереження і належний догляд за лісовими масивами, виготовлення якісної продукції з метою покращення ринку збуту та збільшення прибутку.
З доповіддю про досягнення і проблемні питання підприємства виступила голова профспілкового комітету Олена Паучек.
Інженер відділу охорони праці Сергій Кочерган інформував, що на виконання комплексних заходів з охорони праці, протипожежну безпеку адміністрація підприємства спрямувала 748,4 тис. грн. при плані 610 тис. грн. В середньому витрати на працюючого щодо забезпечення виконання нормативів з охорони праці складають 2741 грн. «Показники роботи підприємства засвідчують про налагоджену співпрацю між структурними підрозділами, - наголосив у своєму виступі присутній на зборах трудового колективу в. о. начальника Чернівецького облуправління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк. – Надалі потрібно тільки продовжувати напрацювання і розвивати підприємство, стежити за нормами виробітку бригад, аналізувати витрати кожного кубометра деревини: від заготівлі і до реалізації, дбати про достойний заробіток працівників, вдосконалювати переробні потужності, утримувати лісові дороги, посилювати охорону лісу, налагоджувати електронний облік деревини, встановлювати наглядну агітацію, приваблювати у край туристів».
За результатами фінансово-економічних показників, грамоти і стимулюючі виплати отримали: серед структурних підрозділів за перше місце колектив Шурдинського лісництва (лісничий Сергій Дутка) та премію в сумі 8 тис. грн. Друге місце посів колектив Карпатського лісництва (лісничий Василь Пентюк) із премією 6 тис. грн. Третім став колектив Ялівецького лісництва (лісничий Сергій Хар) із премією 4 тис. грн.
Також пошанували окремих працівників за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток лісової галузі краю.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ