тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

01.03.2018

 

Вихованці Чудейського шкільного лісництва допомагають птахам вижити у лютневі морози

 

Ще восени вихованці Чудейського учнівського лісництва, що діє при загальноосвітній школі №1 села Чудей, розвісили у шкільному саду, на своїх домашніх подвір’ях, загалом у селі власноруч ними виготовлені годівнички для пташок. А взимку активно підгодовують птаство, щоб допомогти йому вижити у сніги і морози. Зараз чудейські школярі беруть участь у всеукраїнській акції «Зимова пташка поруч».
Учнівське лісництво вже багато років діє при місцевому шкільному навчальному закладі. Ним опікується ДП «Сторожинецький лісгосп» та його Чудейське лісництво, яке очолює Борис Токарюк. У школі обладнано лісівничий кабінет, де розмістили портрети відомих вчених лісівників, колекції насіння, гербарії, зразки деревини різних порід, карту лісів Буковини.
Цими днями в гості до юних природолюбів завітав головний лісничий Сторожинецького держлісгоспу Василь Костянтинович Романюк. Разом з керівником Чудейського шкільного лісництва, директором школи Раду Емануїловичем Петрашеску, відповідальною за екологічну роботу Марією Григорівною Мікайлу Василь Костянтинович взяв участь у природознавчих шкільних заходах.
На фото: Зі своїми наставниками та вчителями вихованці учнівського лісництва Чудейської ЗОШ №1, учні 9-х класів Олена Костинян, Микола Костинян, Іван Бельмега та Артур Яковіца.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ