тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.02.2018

 

Лісова охорона та єгерська служба ДП «Хотинське ЛГ» турбуються про лісових звірів

 

Працівники лісової охорони та єгерської служби ДП «Хотинське лісове господарство», у зв’язку із похолоданням та великими сніговими заметами, виїхали до лісових годівниць із кормами для підгодівлі диких тварин.
В зимовий період, особливо як зараз у сильні сніги і морози, природних кормів не вистачає. Тому працівники лісової галузі проводять регулярну підгодівлю лісових мешканців.
Так, єгерська служба державного лісогосподарського підприємства у 2017 році з літа заготовила 3,6 тонни сіна, більше півтисячі штук кормових віників та закупила у місцевих аграріїв 8 тонн кукурудзи в качанах, 2 тонни вівса.
Усі лісництва потурбувалися про кормові поля, облаштування місць підгодівлі диких тварин.
Лісівники лісгоспу в період складних погодних умов також ведуть інтенсивне патрулювання лісових масивів для запобігання випадків лісопорушень та браконьєрства.
У відповідності до результатів щойно проведеної таксації лісової фауни, хотинські ліси є домівкою для дикого кабана, зайця-русака, білки, козулі-європейської, тхору та куниці лісових.
ДОВІДКОВО:
Площа державного лісового фонду ДП «Хотинське лісове господарство» становить 16189 га, ліси розташовані на території трьох адміністративних районів: Хотинського, Новоселицького, Заставнівського. Організаційно підприємство розділено на п’ять лісництв: Рухотинське, Колінківецьке, Клішківецьке, Хотинське, Новоселицьке.
Основними обов’язками підприємства є забезпечення охорони, захисту, відтворення, підвищення продуктивності лісових насаджень, посилення їх корисних властивостей, проведення інших заходів відповідно до законодавства.

 

Віктор НИЖНИК, державний міжрайонний мисливствознавець