тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.02.2018

 

Лісогосподарські підприємства Буковини забезпечили дровами паливними заклади соціальної сфери та домогосподарства краю у повному обсязі, відповідно до заявлених потреб

 

Усе більша кількість бюджетних установ, домогосподарств Буковини переходять з опалення газом на опалення дровами.
Державні лісогосподарські підприємства, підпорядковані Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, у повному обсязі забезпечують потребу населення області, комунальних та державних закладів у дровах паливних. Це, зокрема, дозволяє функціонувати у штатному режимі котельням, що працюють на твердому паливі і постачають тепло виховним, навчальним, лікувальним закладам соціальної сфери краю.
«Дрова для соціальних потреб відпускаємо за собівартістю, яку визначають витрати на їх заготівлю. Окрім населення, у цей опалювальний сезон ми надали дрова паливні у відповідності до заявок п’яти сільським радам Глибоцького, Кіцманського районів, 19 комунальним та державним установам і організаціям, серед яких районні лікарні, дитячі садочки і школи, зокрема Магалянська школа-інтернат, комунальне підприємство «Укрспецтепло», яке обслуговує котельні, що працюють на твердому паливі для постачання тепла населенню у багатоквартирні будинки, – інформує директор ДП «Чернівецький лісгосп» Олександр Тимофєєв. – Всього в опалювальний сезон 2017-18 років наше підприємство поставило 1832 м куб дров соціальних, збільшивши їх кількість на 500-600 кубів за заявками закладів освіти».
Збільшили кількість дров паливних для потреб населення та закладів соцфери і у ДП «Сторожинецький лісгосп» (директор І.І. Беленчук) – на 224 метри кубічних у порівнянні з минулорічним опалювальним сезоном.
«Особлива увага – учасникам АТО та їхнім родинам, а також малозабезпеченим та одиноким людям, які потребують нашої допомоги, – зазначає в.о. начальника ЧОУЛМГ Віктор Сахнюк. – Без врахування лютого, що минає, 164 учасники бойових дій на сході України отримали від лісгоспів ЧОУЛМГ у нинішній опалювальний період 884,1 метри кубічних дров паливних за ціною їх собівартості».
Лісогосподарські підприємства не газифікованого Путильського району у 2017 році поставили 12,1 тисячі кубометрів дров на соціальні потреби цього гірського краю. Окрім всього, Путильський держлісгосп (директор П.П. Фрей) та Карпатський держспецлісгосп АПК (директор В.Т. Бурак) надають транспортні послуги з доставки дров малозабезпеченим родинам та одиноким пенсіонерам.
З початку 2018 року, у січні та лютому, держлісгоспи області поставили близько 14 тисяч кубометрів дров паливних для потреб населення та закладів соціальної сфери.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ