тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.02.2018

 

Зимова пташка вдячна вихованцям учнівських лісництв

 

Вихованці Карапчівського учнівського лісництва, яке діє при Вашківецькому лісництві Берегометського державного лісомисливського господарства, активно підтримують акцію « Зимова пташка поруч».
Загалом у школі с. Карапчів, що на Вижниччині, проводять чимало цікавих заходів з охорони та вивчення життя птахів. Школярі ознайомлюються з тим, як допомогти їм перезимувати. Діти молодших класів (як от на фото) разом зі своєю вчителькою Нелею Турчинець часто виходять у двір школи на практичні заняття, щоб підкинути пташкам свіжого корму.
Взимку пернатим досить сутужно знаходити собі поживу. Найбільш уразливими стають дрібні садові птахи. Не встигнувши протягом світлового дня знайти собі їжу, вони залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись днини, просто гинуть. Тому наші маленькі природолюби стараються допомагати пернатим, зокрема майструють та розвішують годівнички.
Діти добре засвоїли теоретичні знання і знають, що найкращим кормом для птахів є звичайне несмажене соняшникове насіння. Крім того школярі наповнюють годівнички просом, подрібненим кукурудзяним зерном, крихтами хліба, фруктами.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ.