тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

22.02.2018

 

Працівник лісопильного цеху Берегометського ДЛМГ Василь Боднарюк нагороджений Грамотою Міністерства оборони України

 

Василя Боднарюка ми по праву називаємо нашим героєм, адже він один із тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну державу в зоні бойових дій на Сході країни.
У квітні 2014 року прийшла повістка йти до війська. Після навчання у військовій частині потрапив на Луганщину. У складі 80-ї аеромобільної бригади брав участь у спецопераціях, не раз дивився смерті у вічі, втратив бойового побратима.
А вдома за нього та його молодшого брата Михайла, який також воював, щодень ревно молилися батьки. Якою ж радісною була для усіх та щаслива мить повернення до рідної домівки!
Василь знову прийшов у свій рідний лісопильний цех. Радо зустріли його у колективі, розпитували про війну, проте він не хотів згадувати ті страшні часи та все переводив мову на інші теми. Був дуже втішним, коли в цеху встановили нову стрічкову раму та доручили саме йому на ній працювати. А в помічники призначили Анатолія Угрина, також учасника АТО.
Цінують і поважають Василя Боднарюка в колективі, у приклад іншим ставлять та зазначають, що на новій лісорамі спритні робітники випускають у місяць понад 130 кубометрів пиломатеріалів. А днями радісна подія трапилась в його житті. За активну та незламну громадянську позицію, участь у спільних проектах цивільно-військового співробітництва, надану допомогу підрозділам оперативного командування «Захід» та цивільному населенню Луганської області під час проведення АТО, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди святкування Дня Сухопутних військ Збройних Сил України Василя Боднарюка нагороджено Грамотою Міністерства оборони України. Почесну відзнаку вручив Василю Боднарюку в. о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк (на фото).
«Багато працівників лісового господарства області і країни з перших днів військових дій у зоні АТО стали на захист України. Багато хто служить там і зараз, – сказав у вітальному слові Віктор Анатолійович. – Ми вдячні нашим захисникам, цінуємо їх подвиг, шануємо їх звитягу.
Зазначу також, що усі лісогосподарські підприємства краю допомагають нашим воїнам, відправляючи на передову техніку, продукти, інші необхідні речі».
Щиро вітаємо нашого захисника та бажаємо успіхів на мирному трудовому фронті!

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ.